Logo

USB Sound card 7.1 with microphone - Novi

Број на оглас: 3210923 | Објавен на: 20.03.2019, 09:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 450 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Вид на оглас: Се продава


УСБ Звучна картичка 7.1 со микрофон - нови

Tel. 02/ 32 32 488, 075/ 68 11 55
www.premium.com.mk

Огласи од: Premium Computers

Premium Computers

Partizanski odredi br.33 Skopje
Скопје Центар, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Premium Computers

Потврден огласувач