Logo

Kaciga IXS!

Број на оглас: 3211024 | Објавен на: 14.02.2020, 16:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.300 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Кациги

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kaciga od brendot IXS so golemina L. Zdrava cista i zacuvana. Od prv sopstvenik, nepushac. Moze po kargo da se prati!

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач