Logo

Се продава куќа-барака во Свети Николе

Број на оглас: 3211059 | Објавен на: 13.07.2020, 19:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 131 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 334 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1978

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Север

Адреса: ул.„Сутјеска„ бр.75

Цена: По Договор

35.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се прода куќа-барака во населба Бел Камен -Свети Николе, на одлична локација, куќата е на два ката, приземјето е тврда градба со површина од 35 м2, гаража од 17 м2 и подрум од 13м2, катот е монтажна барака со вкупна станбена површина од 66 м2 и плус два балкона од 7 м2 и 3м2 и влезна тераса од 2м2,

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Александар

Потврден огласувач