Logo

Tigar Syneris(letna) 205/55/16

Број на оглас: 3211324 | Објавен на: 17.09.2020, 16:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 205

Висина: 55

Дијаметар: 16

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se peodava 4 letni Tigar Syneris 205/55/16 zacuvani proizvedeni 05/15 cena za site 1500den

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 dejan