Logo

MASINA ZA DROBENJE NA GUMA

Број на оглас: 3211683 | Објавен на: 12.06.2019, 18:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


Masina za drobenje na guma.

Za po detalni informaciii: 075 266 206

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 ad

Потврден огласувач