1 / 2
Delovi Polo Clasik 1.4
1 €
23.01.2021 20:26

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

1997

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

06.2019

Сила на моторот:

45 kw / 61 ks

Delovi za polo clasik 1.4 078451966

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078451966
Испрати Е-маил до огласувачот