Logo

SLOBODEN VOZAC CE KATEGORJA ZA ZAMENA , SO EU DOKUMENTI

Број на оглас: 3211861 | Објавен на: 17.09.2020, 03:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол: Машко

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Ц

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 1 €

Категорија: Вработување / Барам работа

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


SLOBODEN VOZAC , ZA ZAMENA
EU DOKUMENTI.
ISKUSTVO VO EU

PO DOGOVOR

VIBER 075 / 625 899

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 KUPUVAM NAVIGACIJA

Потврден огласувач