Logo

Traktor IMT 533 so dvobrazden plug leskovacki

Број на оглас: 3212177 | Објавен на: 14.02.2020, 21:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktor IMT 533 so dvobrazden plug leskovacki

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 XX

Потврден огласувач