Logo

Volvo XC90 Inscription R-design

Број на оглас: 3212346 | Објавен на: 16.07.2019, 16:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: XC 90

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 15.900 €
16.450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Servisna istorija, mozna proverka vo ovlasten servis.
Registrirano so zelen karton cela godina
7 sedista, 4x4 AWD,
Najvisoko nivo na oprema
R-design Inscription,
Bluetoot, Aux,
Soncev krov,
Euro kuka i folii so atest,
I uste mnogu dodatoci

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач