Logo

Opel Corsa 1.4i

Број на оглас: 3212665 | Објавен на: 12.05.2019, 09:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Korsata e mnogu socuvata malo gratsko vozilce so mala potrosna za podetalni inf 077 726 148

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач