Logo

Se prodava Peugeot 306xr moze I zamena

Број на оглас: 3213307 | Објавен на: 10.04.2019, 07:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 306

Година: 1994

Гориво: Бензин

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se sto e Potrosen matrijal e smenet.
ima mali ostetuvanja se gleda na slikite t.s. na parking mi ja imat osteteno zmigavec I cuknato malku...
Ima soncev krov elekticen
Nema elektrika na prozorci
Motor I menjac dobri vnatre socuvano max.
(1.6 motor nema plin)
Registrirano do 20/03/2020
Moze zamena za motor do 49m3.. ponudete...ke se dogovorime.
Kolata se naogja vo Skopje, Centar-Karpos

 Кратово

Прати Е-Маил

 Mark