Logo

Gumi.165-70-14

Број на оглас: 3213348 | Објавен на: 12.05.2019, 17:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 295 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prod dve gumi zimski solidni 165-70-14 ...ne se krivi...1000 den dvete

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 bosko

Потврден огласувач