Logo

bandazi so gumi VW,Skoda,Seat

Број на оглас: 3213493 | Објавен на: 19.07.2019, 14:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 17.500 МКД
17.999 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat komplet 4 bandazi 15 ki original VW 4x100 so letni gumi Kleber 195/45/15

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 sr

Потврден огласувач