Logo

Intermix (Машина за мешање) газирани и негазирани пијалоци

Број на оглас: 3213551 | Објавен на: 03.12.2020, 13:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.899 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Машина за мешање - подготовка на газирани пијалоци (intermix/интермикс),
Капацитет 5.000 литри на час.
Неисправна, нужни помали интервенции на цевките.
#intermix #intermiks #mikser

 Делчево    Општина:Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Д.

Потврден огласувач