Logo

Prodazba na 3D tapeti na golemo i malo ( тапети )

Број на оглас: 3213771 | Објавен на: 22.10.2019, 19:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Дело Декор Трејд Скопје е увозник на тапети од Француско производство.
Број 1 на пазарот по квалитет и дизајн!!!!
Голем избор на тапети на лагер и избор по каталог со нарачка од преку 1000 модели и бои.
Брза испорака и посебни поволности за соработка на големо со правни субјекти, исто така и за ресторанти, хотели и.т.н.
Исто така располагаме и со мајстори за лепење тапети со долгогодишно искуство.

Повеќе информации на: 071-834-184
или на FB:
https://www.facebook.com/Delo-Dekor-Trejd-Tapeti-174026069951950/

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Delo Dekor Trejd Skopje

Потврден огласувач