Logo

MICHELIN 205/55/16

Број на оглас: 3213880 | Објавен на: 08.05.2020, 22:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 205

Висина: 55

Дијаметар: 16

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


MICHELIN ENERGY SAVER 205/55/16 2 komada, solidni. 1200 dvete gumi

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач