Logo

Citroen C5 1.6HDI

Број на оглас: 3213930 | Објавен на: 01.07.2020, 00:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C5

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba plateni site davacki

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 v

Потврден огласувач