Logo

SKODA OKTAVIA

Број на оглас: 3214166 | Објавен на: 16.08.2019, 22:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Skoda

Модел: Octavia

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 5.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SKODA OCTAVIA

216000km  -  2007 god
so servis napraven ulje site filteri smeneto i ulje dsg i filter .
Registriran na mk tabli

2.0 140 ps DSG Информации
 за возилото ABS Airbag Cruise Control ESP Multimedia Input Radio / CD / AUX Алуминиумски Бандажи Борд компјутер Греачи во Седишта Ксенон Светла Електрика на Ретровизори Електрични Прозори Климатроник Кожен Волан Команди на Волан Паркинг Сензори Светла за Магла Сензори за Дожд Хром Пакет Централна Брава Дополнителни информации Увезена од Швајцарија Платени се сите давачки до регистрација 2 Оригинални клуча Оригинална сервисна книшка 100% Гаранција на километри Перфектна состојба .
  SORABOTUVA SO LIZING KOMPANIJA MOGO
     Без Замени - Cena Po Dogovor 071-233 547

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Adnan

Потврден огласувач