Logo

Се продава 94м2 Градски ѕид до Градска болница

Број на оглас: 3214490 | Објавен на: 06.08.2020, 15:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 94 m²

Греење: Централно

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Полу наместен

Лифт: Да

Година на градба: 1974

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Север

Адреса: Skopje-centar-gradski zid

Цена: 111.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Во кулите до Градска болница, на 5/12 кат се продава стан 94м2, нереновиран
Цена 111.000 еур, нето цена.
Бранко 078488588

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Branko

Потврден огласувач