Logo

celicni bandazi 16ki so gumi 5x114.3 za mazda honda kia

Број на оглас: 3214745 | Објавен на: 10.07.2019, 14:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД
8.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


205/55/16
gumite se solidni

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Gjoko

Потврден огласувач