1 / 3
STEDAC NA ELEKTRICNA ENERGIJA
599 МКД
Цената е фиксна
02.09.2020 08:21

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

ЗАШТЕДА НА СТРУЈА ДО 35%
ЗАШТЕДА НА ВИСОКИТЕ СМЕТКИТЖ ЗА СТРУЈА СО НОВИОТ ЕЛЕКТРОНСКИ ШТЕДАЧ.
СМЕТКИТЕ ОД 5.000 ДЕН НАМАЛЕТЕ ГИ НА 3.500ДЕН.
ПОРАЧКА 070 288 106

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

X
xx
Потврден огласувач
070288106
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам