Logo

Dizni za bosh pumpa Golf 1, Golf 2 / Opel

Број на оглас: 3214973 | Објавен на: 31.03.2020, 18:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Tип на делови: Останато

Цена: 40 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Diznite se novi neupotrebuvani. Se prodavaat site 4ri za 40€

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Fido

Потврден огласувач