Logo

Toyota Corolla 1.4 2009

Број на оглас: 3215245 | Објавен на: 18.08.2019, 20:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Toyota

Модел: Corolla

Година: 2009

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 71 kw / 97 ks

Цена: 5.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Toyota Corolla 2009 год. ниво на опрема Luna.

Редовно одржувана и во беспрекорна состојба.
- 4 нови зимски гуми
- 4 нови летни гуми Michelin
- Регистрирана до 04.2020

Нема потреба од никакво вложување во неа.

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Оливер

Потврден огласувач