Logo

Golf 5

Број на оглас: 3215258 | Објавен на: 13.05.2019, 09:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.900 €
5.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Golf 5,uvezen od Germanija,so aluminiumski bandazi...

 Кратово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач