Logo

Glavcina so lager FAG za AUDI A6

Број на оглас: 3215268 | Објавен на: 25.11.2020, 13:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Tип на делови: Осовина /Предница тркала

Цена: 3.200 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Zadna glavcina so lager FAG Germany za Audi A6 C5 model so ABS nova nekoristena!

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 mile

Потврден огласувач