Logo

СЕ ПРОДАВА КУЌА НОВА ГРАДБА

Број на оглас: 3215442 | Објавен на: 21.05.2020, 22:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 70 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 100 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 1994

Година на реновирање: 1994

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: ТАЌА БЕРБЕР БР 9А

Цена: 7 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА КУЌА НОВА ГРАДБА НА ДВА КАТА СО ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ. Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 k

Потврден огласувач