Logo

РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ МОДЕЛИ НА БРОДОВИ

Број на оглас: 3215617 | Објавен на: 04.07.2019, 20:55
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Декоративна уметност

Вид на оглас: Се продава


Рачно изработени модели на бродови, подморници и чунови од дрво. Одлични за подарок и украсување на вашиот ентериер. Достапни во повеќе различни димензии. Квалитетот на материјалите за нивна изработка е загарантиран.

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Eli