Logo

Ovostarnik

Број на оглас: 3215678 | Објавен на: 08.07.2020, 21:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 5100 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ovostarnik so kukicka
5100m2
Nasaden e so migdali

lokacija: Kadina cheshma

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Боге

Потврден огласувач