Logo

Професионална монтажа на авто-опрема

Број на оглас: 3215887 | Објавен на: 02.06.2020, 19:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 499 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Вид на оглас: Се продава


Професионални монтажи и сервис на авто-опрема.

Паркинг сензори:
- Монтажа на задни паркинг сензори со вклучен сет од 4 сензори (2990-4500ден.)
- Монтажа на предни + задни паркинг сензори со вклучен сет од 6 или 8 сензори (8900-13900ден.)
- Монтажа на сопствени задни паркинг сензори (1300-2400ден)
- Монтажа на сопствени предни + задни паркинг сензори (2500-4000ден.)

Авто осветлување:
- Монтажа и промена на сопствени Xenon или LED сијалици (800-1600ден.)
- Монтажа на LED со вклучен сет (2500-4500ден.)
- Монтажа на Xenon со вклучен сет (4500-9500ден.)
- Монтажа и промена на LED интериерно осветлување (300-600ден.)
- Монтажа на магленки со спроведување на инсталација (1200-1500ден.)

Авто озвучување:
- Монтажа на сопствено радио со фабричка припрема (500ден.)
- Монтажа на сопствено радио без фабричка припрема (600-800ден.)
- Монтажа на сопствени MP5 плеери (1500ден.)
-Монтажа на сопствена мултимедија (1500ден.)
-Монтажа на камера за рикверц (1500-1800ден.)
- Монтажа на сопствени звучници во оригинални отвори (600ден. ПАР)
- Монтажа на сопствени звучници со вадење тапацир (800ден. ПАР)
- Монтажа на сопствени звучници со сечење на задна даска (900-1200ден. ПАР)
- Спроведување на инсталација за задни звучници (800ден.)
- Монтажа на појачало (1500ден.)
- Изработка на звучна кутија за сабвуфер (3000-6500ден.)

Далечински модули:
- Монтажа на сопствен далечкински модул (1000-1400ден.)
- Монтажа на далечински модул со вклучени две далечински (2000-3500ден.)
- Монтажа на сопствен аларм (1500-3000ден.)

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 -

Потврден огласувач