Logo

Обични и Поло маици за печатење

Број на оглас: 3215976 | Објавен на: 28.05.2020, 11:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 99 МКД

110 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Вид на оглас: Се продава


Состав:100% памук. Сите видови на маици за печатење (машки, женски и детски) Лакоста маици на кратки ракави -до 50 броја 235 денари над 50 броја 225 денари Обични маици на кратки ракави - до 50 броја 110 денари над 50 броја 106 денари Лакоста маици на долги ракави - до 50 броја 270 денари над 50 броја 260 денари Обични маици на долги ракави -до 50 броја 170 денари над 50 броја 160 денари Изработуваме по нарачка на купувачите располагаме со каталог 20-30 бои. Вршиме брендирање/пешатење на вашата фирма.

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач