Logo

Yodeli Bluetooth earphone

Број на оглас: 3216647 | Објавен на: 19.05.2019, 18:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Слушалки

Вид на оглас: Се продава


Yodeli Bluetooth earphone

Блутут слушалка

- Црна боја
- Доаѓа заедно со кабел за полнење
- Високо квалитетен звук
- Поддржува блутут, лесно се поврзува
- Погодна и за слушање на музика
- Безбедно за употреба додека возите
- Поддржува гласовни команди
- Време на зборување 8 часа
- Време на мирување 168 часа
- Време на полнење 2 часа
- Можете да бидете оддалечени од телефонот до 10 метри
- Чипот е блутут 4.0 верзија
- Лесна за користење

Цена: 500 денари

Праќам по карго!!

Контакт: 077-575-570

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Mihael

Потврден огласувач