Logo

CITROEN C3 1.4HDI NA DELOVI

Број на оглас: 3216753 | Објавен на: 19.02.2020, 01:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 123 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA NA DELOVI CITROEN C3 1.4HDI.

INFORMACII NA:
-075 614 465
-078 308 119

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Ice Goce

Потврден огласувач