Logo

BANDASI ALUMINSKI - 16-5×100

Број на оглас: 3216858 | Објавен на: 20.08.2019, 14:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 8.222 МКД
8.300 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


SE PRODAVAAT SUPER ODLICNI BANDASI SO RAZMER 5×100=16 za SEAT. AUDI. GOLF. OPEL.ALFA i site drugi vozila sto se so ovoj razmer. Moze da vi gi pratime po kargo. Za podetalni informacii za bandasite na Tel.....078 818 616....

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Зоран

Потврден огласувач