Logo

PEGLI ISPRAVNI X 3 KOMPLET 25 EVRA

Број на оглас: 3216863 | Објавен на: 17.06.2019, 18:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Пегли

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 3 PEGLI od koi dvete se na para (germanski) ISPRAVNI.
CENA ZA SITE 20EVRA.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 marea

Потврден огласувач