Logo

TOYOTA RAV4

Број на оглас: 3217192 | Објавен на: 31.03.2020, 15:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: RAV 4

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


TOYOTA RAV 4
2007 - Година
136 - Коња
Сервисиран
Регистриран до 03/2020
ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ
●●078-420-951●●
МОЖЕ ЗАМЕНА ЗА BMW X3

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 ####

Потврден огласувач