Logo

Se prodava kukja

Број на оглас: 3217205 | Објавен на: 06.07.2020, 16:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 300 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 400 m²

Тип на домот: Останато

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Број на балкони: Тераса + 4 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 4 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Milan Lisica 15

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kukja blizu skola Toli Zordumis (pozadi monopol). Kukjata e vo dobra sostojba. Raspolaga so dvorno mesto od 400m2, 4 parking mesta I garaza. Samata kukja ima 8 sobi, 1 salon, 3 banji, potkrovlje I podrum (300m2). Cena po dogovor.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач