Logo

AUDI 14 131 HP VO EKSTRA SOSTOJBA

Број на оглас: 3217324 | Објавен на: 24.02.2020, 06:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.899 €

2.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


-Kompletno servisiran
- Dvozonska klima
- Elektrika na stakla
- Elektrika na retrovizori
- Centralno zaklucuvsnje so dalecinsko
- ABS
- Board computer
- ESP
- RADIO CD
- 12 AIRBAGS
- Aluminiumski bandazi
- Svetla za magla vo branik
- MOB 075 211-152

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Audi

Потврден огласувач