1 / 2
Ормар за струјомер
1 €
19.12.2019 13:04

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам ормар-табла за четири струјомера,
со преграден дел за осигурачи и уземјување. Ормарот е стандарден, нов неупотребен.
Цена по договор.

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
075427034
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам