Logo

Fiat Stilo JTD

Број на оглас: 3217532 | Објавен на: 12.06.2019, 18:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 2.450 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat StiloJTD 2002 g. vo odlicna sostojba.Registrirano do 01.2020g so zelen karton za cela godina,klima koja odlicno raboti i so mala potrosuvacka na gorivo.
tel.078-258-988

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Dame

Потврден огласувач