Logo

Gramafonski ploci

Број на оглас: 3218145 | Објавен на: 14.08.2019, 07:27
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat vo dobra sostojba cenata e za site zaedno za oddelno javete se ke se dogovorime na broj 078-817-076 !

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Zoran

Потврден огласувач