Logo

Audi a3 1.9 tdi 110ps

Број на оглас: 3218566 | Објавен на: 15.01.2020, 09:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1.800 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Top sostojba 1.9 tdi 110 konja reg do 26.02.2020 so zelen karton
1999 god
Ful oprema
4 ganc novi gumi
070530173

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 prodavam

Потврден огласувач