Logo

Delovi za Ford Mondeo mk2

Број на оглас: 3218634 | Објавен на: 25.06.2019, 12:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo mk2

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


-Euro kuka - 50 eu
-Vakuum tenk za kocenje - 1000 den
-Filter za nafta komplet so leziste so pumpa - 1000 den
-Alanser - 1500 den
-Vakuum pumpa polovna - 1000 den
-Vakuum pumpa nova - 3000 den
-Zvucnici (upgrade) dvosistemski mnogu malku koristeni kako novi 1700 den parot ili 3 za 2000 den

077 726 496

Dostava po kargo niz cela Makedonija

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Благоја

Потврден огласувач