Logo

Moler

Број на оглас: 3218827 | Објавен на: 23.05.2019, 01:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава


Moler kreci stanovi,kuki,delovni prostorii

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 stole

Потврден огласувач