Logo

Kozna jakna

Број на оглас: 3219159 | Објавен на: 17.11.2020, 08:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Мантили и јакни

Големина: L

Боја: Црна

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Jaknata e mnogu socuvana, neostetena mnogu kvalitetna meka koza nema ni najsitna grebanica. Jaknata e so br. L Za poveke info na 075/567-958

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач