Logo

Kozna jakna Pilotka

Број на оглас: 3219196 | Објавен на: 28.11.2020, 17:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Мантили и јакни

Големина: L

Боја: Црна

Цена: 70 €

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Jaknata e odlicno socuvana malku nosena jaka teleska koza nikade ne ostetena. Jaknata ima krzno na jakata koe po potreba se vadi. Poveke info na tel. O075/567-958 I 070/308-850

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач