Logo

VRATE VLEZNA OD STAN E F T I N O

Број на оглас: 3219305 | Објавен на: 11.12.2019, 18:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam vlezna vrata od stan komplet so kasa.,klubh masa i tri klub masicki stakleni

 jovan

Потврден огласувач