Logo

DELOVI ZA DAEWOO MATIZ

Број на оглас: 3219314 | Објавен на: 12.08.2020, 22:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: matiz

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 100 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plasticna usisna grana i dizni za Matiz.Prodavam i polovni gumi 175/70/13 EFTINO

 jovan

Потврден огласувач