Logo

Ford Fiesta 1.4 TDCI kupena vo MK - EXTRA

Број на оглас: 3219449 | Објавен на: 16.09.2020, 21:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 4.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Fiesta 1.4 tdci 50kw full oprema, kupena od MIDA, so servisna kniska realni 170000 km, registrirana.do 8.. 2021..+ evro kuka fabricna.
Kolata e vo odlicna sostojba.....EKSTRA. CENA 4990evra....
REGISTRIRANA Do AVGUST 2021god.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ------

Потврден огласувач