Logo

Topola

Број на оглас: 3220238 | Објавен на: 26.07.2020, 09:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodovam 6 topoli so obem 200sm, 2x 180, 170, 140, 110. Mereni na 1m od zemja. Ne isečeni, cena po dogovor.

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Dragoljub

Потврден огласувач