Logo

Продавам Кукли женски за бутик

Број на оглас: 3220427 | Објавен на: 30.06.2020, 20:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Бутици

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 4 кукли за бутик.
Куклите се во Скопје. Од другата недела во Гостивар.
100 евра една кукла.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Зоран

Потврден огласувач